لکه برداری - از بین بردن لکه لاک ناخن

ریختن لاک روی فرش در اثر سهل انگاری می تواند آسیب زیادی وارد نماید. ایجاد لکه روی فرش می تواند عوامل مختلف دیگری نیز داشته باشد. به عنوان مثال، دختران خردسال علاقه زیادی به لاک زدن و رنگ آمیزی دارند. به همین دلیل احتمال ایجاد لکه روی فرش منازلی که در آنها کودکان خردسال وجود دارند بسیار زیاد است.

ریختن لاک روی فرش می تواند آثار بسیار مخربی روی نقوش آن ایجاد کند. لاک می تواند در اعماق تار و پود فرش نفوذ کند، تار و پود آن را به هم بچسباند و رنگ بخش هایی از آن را تغییر دهد. برای جلوگیری از آسیب های بیشتر به فرش در اینترنت راه های زیادی معرفی شده اند، از جمله اینکه به محض ریختن لاک روی فرش، با توجه به رنگ فرش، در صورت روشن بودن آن از پاک کننده لاک بدون الکل و در صورت تیره بودن آن از اسپری مو و الکل طبی استفاده شود. اما مشکل اینجاست که بسیاری از این پاک کننده ها به دلیل موادی که در فرش بکار رفته اند می توانند به آن آسیب وارد کنند. بنابراین توصیه می شود قبل از هر کار، فرش خود را به یک قالیشویی معتبر ارسال کنید تا با روش های مناسب، لکه های ایجاد شده را از روی آن پاک کنند. از بین بردن لکه های موجود در فرش، عملی بسیار تخصصی است که از عهده هر کسی بر نمی آید. زیرا رنگ موجود در هر ماده مانند لاک می تواند به راحتی با رنگ الیاف فرش ادغام شده و در صورت عدم رسیدگی به موقع به ثبات برسد. اما جای نگرانی وجود ندارد. زیرا پرسنل متخصص شرکت قالیشویی ما به راحتی این قبیل لکه ها را از روی فرش شما حذف کنند. فراموش نکنید که از بین بردن کامل لکه های ایجاد شده با لاک به زمان ایجاد آنها نیز بستگی دارد. پس اگر چنین لکه هایی روی فرشتان ایجاد شده هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید.

© قالیشویی بی بی

این قالیشویی افتخار دارد که با سابقه ای طولانی در ارائه انواع خدمات شسشتو توانسته است در میان مشتریان خود مورد پذیرش قرار گیرد. ما با بیش از ۳ دهه تجربه در زمینه خدمات شستشو در تمام ایام سال آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم خود هستیم. اگر برای شستشوی فرش، موکت یا حتی مبل و خوشخواب خود نیاز به کمک دارید بهتر است همین حالا با خدمات مشترکین ما تماس حاصل کنید. ما در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

برخی مناطق تحت پوشش

بهترین قالیشویی تهران-قالیشویی شمال تهران-قالیشویی غرب تهران-قالیشویی نیاوران-قالیشویی سعادت آباد-قالیشویی شهرک غرب-قالیشویی مرزداران-قالیشویی مقدس اردبیلی-قالیشویی قیطریه-قالیشویی پونک-قالیشویی تهرانسر-قالیشویی جنت آباد-قالیشویی الهیه و تجریش-قالیشویی زعفرانیه-قالیشویی یوسف آباد-قالیشویی سردار جنگل-قالیشویی فاطمی-قالیشویی امیر آباد-قالیشویی گیشا

طراحی سایت قالیشویی: گیلاروب

جستجو