اگر بخواهیم در رابطه با خود به شما اطلاعاتی دهیم جز احساس وظیفه و مسئولیت پدیری چیز دیگری نمی‌تواند ويژگی قالیشویی ما را به شما نشان دهد. ما از همان ابتدای فعالیت خود با ارائه خدمات منحصربفرد در ضمینه شستشو و پاکیزگی منازل توانستیم در میان مشتریان خود به عنوان یک واحد نمونه شناخته شویم. این افتخار ماست که توانستیم در طول چند دهه خدمات صادقانه در کنار مردم عزیز کشورمان باشیم و با در دست داشتن چندین شعبه بتوانیم  نیازهای آن‌ها را برطرف نماییم.

بیش از 1 میلیون

مشتری راضی

بیش از ۳۰ سال

خدمات صادقانه

۲۰۰ نفر

نیروی کار مجرب

© قالیشویی بی بی

این قالیشویی افتخار دارد که با سابقه ای طولانی در ارائه انواع خدمات شسشتو توانسته است در میان مشتریان خود مورد پذیرش قرار گیرد. ما با بیش از ۳ دهه تجربه در زمینه خدمات شستشو در تمام ایام سال آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم خود هستیم. اگر برای شستشوی فرش، موکت یا حتی مبل و خوشخواب خود نیاز به کمک دارید بهتر است همین حالا با خدمات مشترکین ما تماس حاصل کنید. ما در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

برخی مناطق تحت پوشش

بهترین قالیشویی تهران-قالیشویی شمال تهران-قالیشویی غرب تهران-قالیشویی نیاوران-قالیشویی سعادت آباد-قالیشویی شهرک غرب-قالیشویی مرزداران-قالیشویی مقدس اردبیلی-قالیشویی قیطریه-قالیشویی پونک-قالیشویی تهرانسر-قالیشویی جنت آباد-قالیشویی الهیه و تجریش-قالیشویی زعفرانیه-قالیشویی یوسف آباد-قالیشویی سردار جنگل-قالیشویی فاطمی-قالیشویی امیر آباد-قالیشویی گیشا

طراحی سایت قالیشویی: گیلاروب

جستجو