شستشوی مبلمان

نظافت و تمیزکاری تنها گرد گیری و جارو کردن نیست. همه لوازم منزل نیاز به تمیزکاری و نظافت دارند. مبلمان منازل، تشک خوشخواب، فرش و موکت از وسایلی هستند که در معرض استفاده مداوم قرار دارند و بیش از سایر لوازم کثیف می شوند. پاک کردن لکه ها و آلودگی های این وسایل کار ساده ای نیست و نیاز به شستشوی ویژه دارند.خدمات شستشوی مبل و خوشخواب ، خدمات فرش و قالیشویی و شوستشوی موکت در محل از سرویس های پر طرفدار در شرکت خدماتی نظافتی هستند.

 

شستشوی مبلمان منازل و قالی های نفیس با استفاده از شوینده های خانگی منجر به آسیب جدی به این لوازم شده و ضرر مالی زیادی به همراه دارد. قبل از هر اقدامی نیاز است هزینه شستشوی مبل و فرش را از شرکتهای مورد اعتماد استعلام کنید و قبل از شلوغی های عید به فکر نظافت و شستشوی مبلمان و فرش های خانه خود باشید .

خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شور شیوه ای رایج است که با هزینه های متفاوت انجام می شود. هزینه شستشوی مبل بسیار کمتر از قیمت خرید و تعویض مبلمان است.

 

نوع سختی فرچه متناسب با جنس پارچه ی مبلمان شما انتخاب می شود که آسیبی به پارچه مبلمان نرسد. فومهای سرد و گرم که در مبلمان استفاده می شود نیز یکی از دلایل انتخاب فرچه های سخت و نرم می باشد.
مبل و میز ها بخشی از منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آنها بسیار زیاد است. با قیمت بالای مبلمان خرید مبلمان جدید به علت کثیف شدن مبلمان قبلی کار اشتباهی به حساب می آید. اگر فوم مبل شما و پایه های آنها هنوز استحکام کافی و کیفیت روز اول را دارند شما می توانید با مبل شویی ما تماس بگیرید و درخواست خدمات مبل شویی کنید و بعد از اتمام خشکشویی همکاران ما تغییر را خودتون احساس می کنید.

© قالیشویی بی بی

این قالیشویی افتخار دارد که با سابقه ای طولانی در ارائه انواع خدمات شسشتو توانسته است در میان مشتریان خود مورد پذیرش قرار گیرد. ما با بیش از ۳ دهه تجربه در زمینه خدمات شستشو در تمام ایام سال آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم خود هستیم. اگر برای شستشوی فرش، موکت یا حتی مبل و خوشخواب خود نیاز به کمک دارید بهتر است همین حالا با خدمات مشترکین ما تماس حاصل کنید. ما در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

برخی مناطق تحت پوشش

بهترین قالیشویی تهران-قالیشویی شمال تهران-قالیشویی غرب تهران-قالیشویی نیاوران-قالیشویی سعادت آباد-قالیشویی شهرک غرب-قالیشویی مرزداران-قالیشویی مقدس اردبیلی-قالیشویی قیطریه-قالیشویی پونک-قالیشویی تهرانسر-قالیشویی جنت آباد-قالیشویی الهیه و تجریش-قالیشویی زعفرانیه-قالیشویی یوسف آباد-قالیشویی سردار جنگل-قالیشویی فاطمی-قالیشویی امیر آباد-قالیشویی گیشا

طراحی سایت قالیشویی: گیلاروب

جستجو